Kurumsal

Erguvanlar Sandalye

Erguvanlar Sandalye, 1980 yılından beri İnegöl’de masa, sandalye ve diğer mobilya ekipmanları üretmektedir. Son yıllarda Türkiye’de iyi bilinen bir üretici olmakla birlikte dünyada da iyi bilinen bir üretici ve ihracatçı olma yolunda hızla ilerlemekteyiz. İhracat yaptığımız bölgeler; başta Balkan ülkeleri, Almanya, Yunanistan, İsrail ve diğer Orta Doğu Ülkeleridir.

Kaliteli ürünleri üretmek ve pazara sunmak ilk günümüzden beri ana hedefimizdir. Bu sebeple üretime başladığımız ilk günden bu yana birinci sınıf malzeme ve işçilikten, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve çalışma disiplininden asla ödün vermedik. Bununla beraber sadece üretimde değil, teslimatta da aynı titizliği göstermemiz müşteri portföyümüzün hızla gelişmesini sağlamıştır.

Ürün koleksiyonumuzu sektörümüzde oluşan gelişme ve değişimlere göre her yıl yenilemekteyiz. En iyi sonucu alabilmek için, üretimde en kaliteli hammaddeleri kullanmaktayız. Ayrıca, üretimimizi yeni ve yüksek teknolojiye sahip makinelerle, tecrübeli kalifiye personelle gerçekleştirmekteyiz. Erguvanlar olarak sadece kendimize özgü modeller yapmakla kalmayıp, firmalara özgün sandalyelerde dizayn etmekteyiz.

MASA SANDALYE ÜRÜNLERİMİZİN BAŞLICA KULLANIM ALANLARI

  • Restaurantlar
  • Kafeteryalar
  • Fast-Food kullanımına uygun masa sandalye grupları
  • Oteller
  • Tatil Köyleri
  • Bar kullanımı için masa sandalye ve hareketli mobilyalar
  • Okullar
  • Dershaneler
  • Kurslar için okul mobilyaları

ERGUVANLAR CHAIR

Has been manufacturing table,chair and other furniture items since 1980 in Inegöl Bursa.
In recent years in Turkey together with being well known producer and exporter in the world. Our export markets are .Europe Asia Africa M.east and America.
Producing and marketing of good quaility products are our main targets.for this reqason , from the day of beginning to produce we nevwr make concession in workmanship,first class materias,customer satisfaction and work discıplin.
Nevertheless,displaying the same fussiness both in production and delivery has supplied us rapidly groth in our wallet.

We renew our product collection according to our sector’s change and growth.In order to get best result,we use the best raw materials.Furthermore we are manufacturing staff.
Our company cam design original chairs to the firms beside our models.

TABLE&CHAIR USAGE AREAS

Dining room,kitchen table&chair group Restaurants ,Cafeterias suitable for fast food table& chair for Hotels ,holiday villages and bars.

2500 sqm field and 1500 sqm covered
23 workers and 5 person in office

image
http://www.erguvanlar.com/wp-content/themes/skudo/
http://www.erguvanlar.com/
#d60303
style1
paged
Loading posts...
/home/erguvanlar/domains/erguvanlar.com/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
off